Субота, 30.09.2023, 16:12

Громадська організація "Равщина"

Наше опитування
Чи потребуєте Ви правової допомоги чи консультації
Всього відповідей: 22
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Правове спілкування

Головна » Статті » Новини у законодавстві

В України працюватиме "Державний земельний банк"
Згідно п.1 Постанови Державний земельний банк матиме статус публічного акціонерного товариства із статутним капіталом, який належатиме державі.
Згідно п.7 Статуту За напрямами функціонування Банк є універсальним. Банк здійснює банківські операції на підставі банківської ліцензії, а також інші операції відповідно до законодавства та входить до складу банківської системи України.
Згідно п.17 Статуту метою діяльності Банку є створення сприятливих умов для розвитку економіки та сільського господарства, функціонування ринку земель, підтримки вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника, переважно малого та середнього фермерського господарства, зміцнення та реалізація виробничого і торгового потенціалу сільського господарства, розвиток сільськогосподарського виробництва, а також одержання прибутку від здійснення банківських операцій та провадження іншої діяльності відповідно до законодавства.
Згідно п.18 Статуту предметом діяльності Банку є надання банківських та інших фінансових послуг (крім послуг у сфері страхування), а також провадження іншої діяльності відповідно до законодавства.
Категорія: Новини у законодавстві | Додав: консультант (08.09.2013)
Переглядів: 347 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0