Субота, 30.09.2023, 16:28

Громадська організація "Равщина"

Наше опитування
Чи потребуєте Ви правової допомоги чи консультації
Всього відповідей: 22
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Правове спілкування

Головна » Статті » Новини у законодавстві

Єдина електронна база реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади

Уряд України вийшов з ініціативою створення в Україні Єдиної електронної бази реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади. Зокрема про  це повідомив Міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час селекторної наради з керівниками регіонів у червні цього року.

"Щодо Єдиної електронної системи реєстрації, то на сьогодні цей унікальний пілотний проект реалізовано на 100% лише в Дніпропетровській області, де, починаючи з грудня 2012 року, всі 927 дошкільних закладів регіону підключено до Єдиного порталу "Електронний дитячий садок", що дозволяє суттєво зменшити чергу в дошкільні установи. На сьогодні найближче до реалізації цього проекту знаходиться Кіровоградська область. 17 регіонів планують завершити цю роботу до початку нового навчального року або до кінця 2013 року", - сказав Дмитро Табачник.

У кожному регіоні мають бути створені єдині електронні бази реєстрації дітей в дошкільні заклади, а кожен дитячий садочок повинен мати власний Інтернет-сайт.

На цьому Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул наголосив під час Всеукраїнської селекторної наради, повідомляє «Урядовий портал».

За словами Вілкула, записатись до дитсадка через електронну систему реєстрації вже можна в 4 регіонах країни: Дніпропетровській та Харківській областях, містах Києві та Севастополі.

«Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади – по-перше, це зручна послуга, завдяки якій батьки можуть записати свою дитину в чергу на вступ до дошкільного закладу через Інтернет. По друге, - це можливість більш ефективно контролювати кількість дітей в черзі, прогнозувати наповнюваність дитсадків, і відповідно, планувати збільшення кількості місць у дошкільних закладах. Єдині електронні бази реєстрації дітей в дошкільні заклади мають бути створені в усіх регіонах», - сказав Олександр Вілкул.

Категорія: Новини у законодавстві | Додав: консультант (20.09.2013)
Переглядів: 733 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: