Субота, 30.09.2023, 15:54

Громадська організація "Равщина"

Наше опитування
Чи потребуєте Ви правової допомоги чи консультації
Всього відповідей: 22
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Правове спілкування

Головна » Статті » Правове спілкування

Які документи потрібні для переобладнання чи перепланування житлового будинку?
     Питання переобладнанння та перепланування житлових будинків регламенту-ється нормами Житлового кодексу України і будівельними нормами та стандартами.
     Згідно статті 100 "Переобладнання і перепланування жилого будинку і жилого приміщення" переобладнання і перепланування жилого будинку і жилого приміщення провадяться з метою підвищення їх благоустрою і перетворення комунальних квартир в окремі квартири на сім'ю. 
     Переобладнання і перепланування жилого приміщення допускаються за згодою наймача, членів сім'ї, які проживають разом з ним, та наймодавця і з дозволу виконавчого комітету місцевої Ради народних депутатів.
     У разі відмови наймодавця, наймача або членів його сім'ї у згоді на переобладнан-ня чи перепланування жилого приміщення спір може бути вирішено в судовому порядку, якщо на переобладнання чи перепланування є дозвіл виконавчого комітету місцевої Ради народних депутатів.
     Наймач, який допустив самовільне переобладнання чи перепланування жилого або підсобного приміщення, зобов'язаний за свій рахунок привести приміщення у попередній стан.
     Якщо проектом капітального ремонту жилого будинку передбачено переоблад-нання чи перепланування квартир, з цим проектом повинні бути ознайомлені наймачі та члени їх сімей. Зауваження і пропозиції зазначених осіб, не враховані проектною організацією, розглядаються органами, які здійснюють управління відповідним житловим фондом, а також виконавчим комітетом місцевої Ради народних депутатів, який затверджує проект капітального ремонту будинку. 
     Згідно статті 152 "Порядок проведення переобладнання і перепланування жилого будинку (квартири), що належить громадянинові" переобладнання і перепланування жилого будинку (квартири), що належить громадянинові на праві приватної власності, провадяться з дозволу виконавчого комітету місцевої Ради народних депутатів.
Категорія: Правове спілкування | Додав: консультант (05.09.2013)
Переглядів: 677 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: